במציאות שבה עסקים גדלים במהירות לממדי ענק מתרחשת תופעה שקשה מאד להתמודד איתה: צמיחה של מערכות ממוחשבות מקבילות, צולבות ומורכבות. קשה מאד להתמודד עם גידול מהיר ועם השינויים התזזיתיים בתחום של מערכות מידע, תקשורת, טכנולוגיה ובטחון.

כאשר מתבוננים לעומק על עסקים כאלה אפילו שנים בודדות לאחר הקמתם מגלים עד מהרה שקיימת בעייתיות מובנית. המערכות החופפות עשויות לגרום לעבודה מסורבלת, כפולה ולא יעילה. מערכות שהתיישנו אינן ‘מדברות’ עם מערכות חדשניות שהוכנסו. העובדים מתקשים להיפרד ממערכות קיימות לטובת מערכות מתקדמות יותר. ניסיונות לשינוי עשויים לגרום לזעזוע שהעסק יתקשה לעמוד בו. מול המצב המורכב הזה אנו פוגשים בתפקיד חיוני וחדשני בשם אינטגרטור.

עבודתו של אינטגרטור שייכת לתחום של שילוב מערכות. תפקידו של האינטגרטור הוא להוביל את החברה מן המצב הכאוטי שתואר לעייל אל מערכות שמתאימות לה יותר בצורה מסודרת, מובנית ובטוחה. ברור שאין מדובר בעבודה של אדם אחד בודד. ראשית נדרשת החלטה אמיצה של ההנהלה לפיה הגיעה העת לפתור את המצב ולשלב בחברה פתרונות מתקדמים יותר בתחומים של בטחון, תקשורת וטכנולוגיה. לאחר מכן יידרש ניתוח וייעוץ של גורם חיצוני מנוסה ובעל יכולת שימליץ על הפתרונות הנכונים לפי המצב וכמובן לפי התקציב שעומד לרשות החברה. אינטגרטור ימונה בסופו של דבר כדי לעשות את עבודת שילוב המערכות עצמה.

אינטגרטורaerial surveillance systems - בטחון

אינטגרטור שמאחוריו ניצבת הנהלה נחושה וחברת ייעוץ מנוסה ובעלת יכולת יכול להביא לשינוי מדהים בפרק זמן מפתיע. חברת הייעוץ תספק לוחות זמנים ואבני דרך לתהליך מובנה ככל האפשר, ועבודתו של האינטגרטור תהיה להתמודד עם כל הבעיות, השאלות והקשיים שבוודאות יתרחשו בהמשך הדרך. בידיים הנכונות החברה שלכם תוכל לצעוד אל מערכות מתקדמות, יעילות וחדשניות שמותאמות לגודלה ולמצבה. אסור להניח לחשש מפני השינוי ולרתיעה מפני ההליך הלא פשוט של שילוב המערכות החדשות לגרום לחברה להיכנס לפיגור ולאבד מכוחה ומיכולותיה. בעולם תחרותי ובסביבה עסקית תזזיתית כל עסק חייב לתבוע מעצמו ומעובדיו התקדמות וגדילה מתמדת.

כאשר אתם עומדים בפני פרויקט של שילוב מערכות בחרו בחברה איכותית שיש לה ניסיון רב ומגוון שתבצע את הפרויקט האדיר והמורכב הזה. רק חברה כזו תוכל להוביל את העסק שלכם בבטחה אל המערכות החדשות. מדובר בפרויקט רב סיכונים וקשה שצריך להתבצע על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה ובראשם אינטגרטור מנוסה ובעל יכולות. בתחום החיוני של שילוב מערכות מתקדמות בעסק שלכם אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר.