חברות ייעוץ ביטחוני הן חברות שחולשות על כל הקשור אל תחום פתרונות אבטחה לחברות בישראל ובחו”ל. אם בעבר, חברות הסתפקו בגדרות, שומרים והשתמשו באמצעי אבטחה ברשת על מנת למגן את מתחם החברה וחומריה המסווגים, כיום הדברים השתנו וכן הדרישות. כל אלו מובילים חברות וארגונים רבים לשכור את שירותיהן של חברות ייעוץ בטחוני שיכולות להבטיח להם ביטחון ומיגון מקסימאלי לאורך זמן.

ייעוץ ביטחוני – מהי הכוונה?

חברות ייעוץ ביטחוני מציעות שירות ייעוץ ביטחוני. יש לשים לב שלא כל החברות מספקות שירות זה גם לארץ וגם לחו”ל ולכן יש לוודא שהנכם פונים אל חברה בעלת ניסיון עשיר ומוניטין מוצלח שיכולה לספק לכם את השירות הנדרש ביעד המבוקש. באם נדרש שירות ייעוץ ביטחוני במדינות חו”ל חשוב לוודא שהמומחים אותם החברה מספקת ללקוח מכירים את המנטאליות של אותה מדינה בה ממוקמת החברה, מכירים את ההיסטוריה שלה (מבחינת אירועי טרור, פלילי וסכנות צפויות) ויכולים לתקשר בשפה בה שולטים בני המקום וכן להיענות לאותם קודים התנהגותיים ותרבותיים בזמן השהייה באותה חברה לצורך מטרת מתן שירותי ייעוץ ביטחוני.

חברות מקצועיות – דגשים חשובים

חברות ייעוץ בטחוני תמיד ישימו דגש על העסקת יועצים מקצועיים בתחום הביטחון והאבטחה בעלי ניסיון עשיר בתחומים אלו הן לגבי עסקים בישראל והן לגבי עסקים שונים בחו”ל. מומחים אלו יציעו ללקוח פתרונות אבטחה וביטחון שכוללים מערכות אבטחה שמותאמות אישית לצרכי הלקוח, שילוב ציוד ושירותים שונים של בקרה ומעקב ועוד. חברות הייעוץ תמיד ישימו דגש על בחירת אותם יועצים מומחים בעלי ניסיון עשיר בשטח (הרוב שירתו בתחום הביטחון בצה”ל) שכן, הניסיון הוא הדבר החשוב ביותר בתחום והוא זה שהופך יועץ ברמה סבירה ליועץ ברמת מומחה.

חברות ייעוץ ביטחוני – פגישת ייעוץחברות ייעוץ ביטחוני

שירות ייעוץ ביטחוני של חברות ייעוץ ביטחוני הוא שירות שכולל פגישת היכרות עם אותו לקוח בישראל או בחו”ל. פגישת ההיכרות היא פגישה אליה היועץ יגיע מוכן עם כל הנתונים אודות המחדלים הביטחוניים המאפיינים את אותה מדינה ואת אותו התחום בו עוסקת החברה. בהמשך לכך היועץ ישמע מהם הדרישות של החברה ויכריע אודות הצרכים הביטחוניים שלה. בהתאם לכל אלו הוא יתכנן תוכנית שתכלול את כל הפתרונות הביטחוניים היעילים ביותר לאותה חברה וכיצד ניתן יהיה ליישם את אותם פתרונות.

לסיכום, חברות ייעוץ ביטחוני מספקות שירותי ייעוץ ביטחוני ושירותים נוספים שמבטיחים בטיחות במפעל, בחברה, בארגונים שונים ומוסדות. כיוון שיש שוני מהותי בין שירות ייעוץ ביטחוני בישראל לבין שירות זה כאשר הוא ניתן במדינות שונות בחו”ל, חשוב לוודא שאתם אכן בוחרים בחברה שמומחית באספקת שירותי ייעוץ ושירותים שונים באותה מדינה בה אתם מעוניינים.