חברת אלפו סיסטמס בע”מ שמה לה למטרה לבצע פרויקטים של אינטגרציית מערכות וטכנולוגיות באמצעות שלבי עבודה מובנים להשלמת הפרויקט על הצד המקצועי והאיכותי ביותר מתחילתו ועד סופו. עבור כל פרויקט, מותאם המוצר, המערכת והטכנולוגיה, וזאת לאחר גיבוש קונספט שימושי ויעיל ביותר.

פגישה ראשונית עם לקוח החברהshutterstock_148689848
פגישה ראשונית בה נבצע הכרות עם אופי הארגון, צרכיו ויכולותיו הכלכליים. טרם הפגישה מתבקש הלקוח להעביר לצוות המקצועי נתונים על דרישות ומטרות הפרויקט בכדי למקד את הפגישה ולהפיק את המקסימום. בתום הפגישה יכיר הצוות המקצועי של אלפו סיסטמס בע”מ את קווי האופי של הפרויקט הרצוי.

סיעור מוחות איכותי ומקצועי
לאחר איסוף הנתונים והכרת דרישות וצרכי הלקוח מתגבש הצוות במשרדי החברה ומבצע סיעור מוחות לבניית הקונספט הרצוי והתאמת הפתרון האולטימטיבי במסגרת התקציב המוגדר. לאור נקודת המפתח של הפרויקט והנתונים אותם קבלנו מהלקוח אל מול הניסיון של הצוות המקומי והיכרותו עם המערכות הקיימות בשוק, אנו ננפיק קונספט ופתרון כללי ונשערך את התקציב הנדרש.

הצגת הפתרון ללקוח
בשלב זה נציגי החברה המקצועיים והמומחים נפגשים עם הלקוח מציגים את הקונספט והפתרון ומבצעים יחדיו עם הלקוח חשיבה מאוחדת לאיפיון סופי של הפתרון.

חתימת חוזה
לאחר ההסכמה הדדית לביצוע הפרויקט, ייחתם חוזה בתנאים המותאמים אישית ללקוח.

אישור הפרויקט באופן סופי
לאחר ביצוע סקר טכני הכולל החלפת פרטיים טכניים נאשר את הפתרון והפרויקט באופן מלא ונצא לדרך.


אלפו סיסטמס בע”מ מספקת ללקוחותיה ניתוח שוק כולל ומפורט עבור כל מוצר ומערכת. המטרה העומדת לנגד עיניה של החברה היא, השגת הפתרון האופטימלי ביותר. בכדי להשיג מטרה זו, תערוך אלפו בחירת מוצרים ומערכות מחזית הטכנולוגיה המותאמים לצרכיי הלקוח האמיתיים.


קווי יסוד ואופי העבודה

אלפו סיסטמס בע”מ מעניקה אפשרות ללקוחותיה לעמוד בקשר מול גורם אחד ויחיד אשר מעניק תמונה כוללת וברורה לגבי כל האספקטים של הפרויקט, החל מהתחום המסחרי וחוזי, תהליכי רכש ואshutterstock_155557790 (1)ספקת הציוד, לוגיסטיקה ושילוחים, הכנות באתר, הדרכות ועוד.

  • חברתנו מנפיקה הצעות מחיר לפרויקט ומאפשרת ללקוחות החברה תנאי אשראי ומימון.
  • לכל לקוח איש קשר אחד המעניק “קו פתוח” ללקוח בכל נקודת זמן.
  • החברה מעניקה ללקוחות החברה תחזוקה ותמיכה במערכת 24/7 באמצעות מערך תמיכה פנימי ומקצועי המנוהל על ידי בעלי מקצוע מובילים בתחום.
  • אלפו סיסטם אינטרנשיונל בע”מ מעמידה לרשות הלקוח מרכז הטמעה המטפל בכל תהליכי הרכש ומבצע סימולציות מוצר לאישור סופי מצד הלקוח.
  • מרכז לוגיסטי “משומן” ומקצועי, ממציא אישורים טרם מועד מסירת המוצר ללקוח מהאוויר, מהיבשה או מהים.
  • התקנה הדרכה וליווי באמצעות מרכז העבודה המאתר עבור הלקוח את קבלן המשנה המקומי שיהווה עבור הלקוח מדריך ומנהל הפריסה, ייצר הזדמנויות, יבצע התקנה והטמעה של כלל המערכות, ידריך ויעביר מידע וידע ויבנה על הקרקע את תוכנית התחזוקה.